Komunikaty CBA - Archiwum
-
31.07.2012
Inspektorzy zatrzymani
Agenci Centralnego Biura Antykorupcyjnego wspólnie z policjantami z Komendy Wojewódzkiej w Gorzowie Wielkopolskim zatrzymali pięciu funkcjonariuszy Oddziału Inspektoratu Transportu Drogowego w Słubicach.
-
31.07.2012
Inspektorzy zatrzymani
-
23.07.2012
Dwie kontrole i zawiadomienie do prokuratury
Zawiadomienie do Prokuratury Okręgowej w Gdańsku zakończyło etap kontroli przeprowadzonych w Urzędzie Gminy Gniewino i Starostwie Powiatowym w Wejherowie. Postępowania ujawniły nieprawidłowości związane z budową Hotelu w Gniewinie.
-
23.07.2012
Medal dla Szefa CBA
-
23.07.2012
Dwie kontrole i zawiadomienie do prokuratury
-
23.07.2012
Medal dla Szefa CBA
Szef Centralnego Biura Antykorupcyjnego Paweł Wojtunik został odznaczony Złotym Medalem za Zasługi dla Policji.
-
20.07.2012
Wywiad z Szefem CBA
W dniu 18 lipca 2012 roku w "Pulsie Biznesu" ukazał się wywiad z Szefem Centralnego Biura Antykorupcyjnego, Pawłem Wojtunikiem. Przyznaje on, iż ujawniona rozmowa działaczy PSL-u potwierdza niektóre dotychczasowe ustalenia służby, w toku prowadzonych od dłuższego czasu czynności.
-
19.07.2012
Kontrola CBA w Elewarze
-
19.07.2012
Kontrola CBA w Elewarze
Centralne Biuro Antykorupcyjne rozpoczęło dzisiaj kontrolę w spółce Elewarr. Wczoraj zarządził ją Zastępca Szefa CBA.
-
18.07.2012
Zawiadomienie do prokuratury
Dwie kontrole przeprowadzone przez agentów Centralnego Biura Antykorupcyjnego zakończyły się skierowaniem zawiadomień do Prokuratury Okręgowej w Białymstoku.
Wybierz Strony
- / 2
- Następny