Nawigacja

Aktualnie znajdujesz się na:

Świat

7. edycja Szkoły Letniej IACA – Laxenburg 30.06-7.07.2017

Międzynarodowa Akademia Antykorupcyjna (International Anti-Corruption Academy – IACA) organizuje 7. edycję Szkoły Letniej, która odbywać się będzie w dniach 30.06-7.07.2017 r. w Laxenburg.

  • 7. edycja Szkoły Letniej IACA – Laxenburg 30.06-7.07.2017
    7. edycja Szkoły Letniej IACA – Laxenburg 30.06-7.07.2017

Szkoła Letnia każdego roku skupia kilkudziesięciu uczestników z całego świata, chcących w szczególności poszerzyć swoje kompetencje w zakresie walki z korupcją.

Program Szkoły obejmuje tematyką najnowsze trendy i praktyki w zakresie walki z korupcją, a zajęcia prowadzone są przez uznanych przedstawicieli świata nauki i praktyków.

Międzynarodowa Akademia Antykorupcyjna jest pierwszą na świecie instytucją edukacyjną powołaną do walki z korupcją. Jako organizacja międzynarodowa działa od 8 marca 2011 r. Misją Akademii jest tworzenie narzędzi i programów edukacyjnych oraz prowadzenie praktycznych kursów edukacji antykorupcyjnej. Akademia została powołana w wyniku umowy między Międzynarodową Organizacją Policji Kryminalnej (International Criminal Police Organization – INTERPOL) i Biurem Narodów Zjednoczonych ds. Narkotyków i Przestępstw (United Nations Office on Drugs and Crime – UNODC). Siedziba IACA znajduje się w Laxenburgu pod Wiedniem.

Więcej informacji nt. Szkoły dostępnych jest na poświęconej jej stronie.

Źródło:  www.iaca.int

 

Opublikowano w dniu 08.05.2017 r.

przez Wydział Informacji i Edukacji Antykorupcyjnej GSz CBA

 

do góry