Nawigacja

Aktualnie znajdujesz się na:

Aktualności

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

Zgłoszenia do Integrity Award

Do 15 czerwca br. można zgłaszać propozycje osób lub organizacji do nagrody Integrity Award przyznawanej przez Transparency International.

Nagroda ta przyznawana jest za odwagę, wyjątkowe przywództwo, czy innowacyjne podejście do walki z korupcją w szczególnie niesprzyjających bądź niebezpiecznych warunkach.

Po raz pierwszy Integrirty Award przyznano w 2000 roku od tamtego czasu uhonorowano nią organizacje, a także dziennikarzy, prokuratorów, urzędników i działaczy społecznych.

Nominacje można składać za pomocą formularza zamieszczonego na stronie Transparency International. Oprócz danych kontaktowych osoby lub organizacji, która zasługuje na wyróżnienie, należy opisać, dlaczego nagroda powinna zostać przyznania właśnie jej. TI zachęca do dołączania np. wycinków prasowych czy plików multimedialnych z wywiadami udzielanymi mediom przez pretendenta do nagrody.

Kandydatury można zgłaszać na adresem integrityawards@transparency.org lub na adres Sekretariatu Transparency International: Transparency International Secretariat, Integrity Awards, Alt Moabit 96, 10559 Berlin, Germany.

Więcej informacji na stronie TI.

http://www.transparency.org/news/feature/what_does_it_take_to_be_an_anti_corruption_hero_integrity_awards_2013


 

do góry