Nawigacja

Materiały promocyjne

Antykorupcyjna kampania CBA

Z myślą o przeciwdziałaniu korupcji Centralne Biuro Antykorupcyjne przeprowadziło od 22 listopada 2012 r. do 17 stycznia 2013 r. kampanię społeczną "Korupcja, ile TY za nią zapłacisz".
 
Partnerami Biura byli: Antykorupcyjna Koalicja Organizacji Pozarządowych (AKOP), Służba Celna, Ministerstwo Spraw Wewnętrznych oraz Ministerstwo Sportu i Turystyki.
 
Blisko dwumiesięczna kampania miała informować, dlaczego nie warto wręczać łapówek. Termin jej trwania nie był przypadkowy, ponieważ 9 grudnia obchodzony jest Międzynarodowy Dzień Przeciwdziałania Korupcji.

Zobacz film na stronie AKOP

 

Spot antykorupcyjny Służby Celnej

 

 

 

Spot antykorupcyjny CBA

 

 

Spot antykorupcyjny Ministerstwa Sportu i Turystyki

 

Komentarz (7)

Dodaj komentarz
 • to chyba jakiś wątły żart?!?!? O jakiej kampanii Państwo piszą? To nie była kampania, tylko BICIE PIANY o walce z korupcją.
  2013/05/06 16:29
 • W celu uzyskania bardziej szczegółowych informacji na temat przeprowadzonej antykorupcyjnej kampanii społecznej, zachęcamy do kontaktu z rzecznikiem prasowym Centralnego Biura Antykorupcyjnego – osobą właściwą w sprawach informowania o działaniach podejmowanych przez CBA.
  2013/05/08 11:57
 • Cała ta kampania antykorupcyjna i CBA to jedna wielka ściema! Walczę z korupcją od dawna i jest to walka z wiatrakami. Wysłałem do CBA zawiadomienie dotyczące zorganizowanej korupcji na dużą skalę w organach państwa z kompletnym materiałem dowodowym potwierdzającym wszystko co napisałem w zawiadomieniu z jednoczesnym wnioskiem o nieprzekazywanie do prokuratury rejonowej z powodu uzasadnionych wątpliwości co do bezstronności i obiektywności. CBA sprawą się wcale nie zajęło tylko przekazało prokuraturze okręgowej a okręgowa do rejonowej - czyli dokładnie tam gdzie miało nie być przekazane. Polska to państwo bezprawia a te wszystkie kampanie antykorupcyjne to jedna wielka ściema!
  2013/09/10 11:09
 • Nie umieszczono mojego poprzedniego komentarza, ponieważ napisałem w nim przykrą prawdę o CBA oraz całej tej pseudokampanii antykorupcyjnej.
  2013/09/11 18:34
 • Jednym słowem NĘDZA!!!
  2015/03/04 10:06
do góry